כיתות ד'-ו' – חוג העשרה ותגבור באנגלית

כיצד משפרים את ידיעות האנגלית אצל ילד צעיר ובו זמנית בונים לו את הבטחון בידע ובשפה? המרכז ללימוד אנגלית של בס כאן עבורכם!

מה מטרת החוג?

חוג העשרה ותגבור באנגלית לכיתות ד' עד ו' מיועד לילדים המעוניינים לשפר את הישגיהם באנגלית, לעמוד בקצב של התוכנית הנלמדת בבתי הספר, ואף לבנות ביטחון אישי וידע. בחוג העשרה ותגבור באנגלית, נתרגל ונחזק קריאה והבנת הנקרא של סיפורים, והילדים ילמדו לראשונה איך לכתוב באנגלית עם דגש על חלקי המשפט וסדר המילים הנכון, איך לשוחח, איך לשלב את המילים בתוך משפטים ואיך לדבר בבטחון. בהתאם לקצב של הילדים, נתגבר את החומר הנלמד בכיתה ונתרגל את הזמנים הבסיסים בדקדוק, כמו גם נבין את ההבדלים ביניהם ואת דרך שימושם בכתיבה ובשיחה.

התנהלות החוג

בחוג נשלב למידה ביחד עם הנאה. בתוך תוכנית הלימודים שלנו, אנו משלבים משחקים מהנים, מטפחים את אוצר המילים, ואף נכין ביחד את שיעורי הבית שיקבלו הילדים בשיעורי האנגלית בבית הספר. בנוסף, נתכונן יחדיו למבחנים על מנת להבטיח את הצלחת הילד. כל החומר אותו אנו לומדים בחוג האנגלית תואם במדויק לתוכנית הלימודים של משרד החינוך, אך התלמידים המתקדמים שלנו יחשפו גם לחומר חדש, מאתגר ומפתח, על מנת שימשיכו להתקדם. החוג שלנו יתרום לילדיכם, הן מבחינת ידע והן מבחינת בטחון בהישגים. כל מפגש אורך 60 דקות ומתבצע בקבוצות קטנות ואינטימיות.

רוצים למצוא בית ללימודי אנגלית לילדים שלכם?

אנחנו כאן עבורכם! טלפון: 052-4732617