כיתות ז'-ט' – תגבור באנגלית לחטיבת הביניים

מתקשים קצת בלימודי האנגלית? לא מצליחים להבין את הבסיס כמו שצריך? אם אתם בחטיבת הביניים ומעוניינים להצליח יותר בלימודי האנגלית – המרכז ללימוד אנגלית פותח שעריו עבורכם!

מה נלמד בקורס התגבור?

מטרת הקורס היא כמובן לתגבר את הידע והלימוד שמתבצע בבית הספר, ולהעשיר תלמידים מתקדמים בחומר חדש שלא נלמד. לפי רמת התלמיד, אנו לוקחים את התכנים שנלמדים בחטיבת הביניים ומפשטים אותם בצורה חווייתית ועם שיטות לימוד קלות וזכירות, או מציגים בפניו חומר חדש ומתקדם על מנת לאתגר אותו יותר. בקורס יוכלו ללמוד תלמידים בכל הרמות ולתרגל זמנים מורכבים, כללי דקדוק, כתיבה של חיבורים ותשובות במבחן, כתיבת חיבור בהתייחסות למבנה המשפט, הזמנים וסדר המילים, ועוד!

במהלך הקורס נקבל שיטות יעילות הנוגעות ל:

  • הבנת הנקרא

  • קריאה ופתרון של Unseen במגוון רמות

  • פתרון מהיר של טקסט, במיוחד בהקשר למבחני בגרות ועוד

כמו כן, בזמן הנותר נשחק משחקים מאתגרים הבונים אוצר מילים, מחזקים את הידע בשפה ובחשיבה באנגלית. אם התלמידים ירצו, הם יכולים להכין את שיעורי הבית שלהם באנגלית מבית הספר תוך כדי החוג, להתייעץ על שאלות או בעיות, להתכונן למבחנים ולהבין מראש את החומר שהם עתידים ללמוד כאשר יעברו לתיכון.

 

המפגשים הללו מתנהלים בקבוצות קטנות, בהן נוכל לתת תשומת לב מלאה לילד שלכם ולצרכים שלו, נעבוד אתו על התקדמות, התפתחות ואף על בניית בטחון בשפה, בדיבור ובכתיבה.

רוצים למצוא בית ללימודי אנגלית לילדים שלכם?

אנחנו כאן עבורכם! טלפון: 052-4732617