כיתות י'-י"ב' – תגבור באנגלית לתלמידי תיכון

איך צולחים את שנות התיכון בצורה חלקה, עם ציונים גבוהים במבחני הבגרות בכל המקצועות החשובים? בזכות שיעורי תגבור במרכז ללימוד אנגלית!

יעילות שיעורי התגבור לתלמידי תיכון

תקופת התיכון היא תקופה לא פשוטה עבור תלמידים בישראל – עומס השיעורים, ההכנות למבחני הבגרות, בנוסף לפן החברתי ולצווי הגיוס שמתחילים להגיע – כמעט בלתי אפשרי להצליח ולהצטיין. אנו במרכז ללימוד אנגלית מבינים את הקושי הזה ולכן מציעים שיעורי תגבור מיוחדים לתלמידי התיכון על מנת לעזור להם לצלוח את מבחני הבגרות הקשים באנגלית ולהשיג ציון שיעלה להם את הממוצע ויראה נהדר בגיליון הציונים שלהם, לא משנה באיזו רמת לימוד אנגלית הם בחרו.

תגבור להצלחה בבגרויות

בחינות הבגרות באנגלית מתקיימות מדי שנה בקיץ ובחורף ובהן נבחנים תלמידי כיתות י"א ו-י"ב. במבחנים הללו נשאלים התלמידים על הבנת הנקרא ועל חומר של ספרות אנגלית. בנוסף, כל תלמיד מגיש פרויקט ואף נבחן בבחינה בעל פה. המרכז ללימוד אנגלית מסייע לתלמיד לשפר את הישגיו במבחני המגן ולגשת לבחינת הבגרות עם ידע ושליטה טובה יותר בחומר.

מה נלמד בשיעורי הבגרות?

בתגבור לאנגלית לתלמידי חטיבה עליונה נתרגל:

  • לימוד שיטה לפתרון מהיר של Unseen(בכל הרמות), שאלות אמריקאיות ופתוחות.

  • כתיבת חיבור - תרגול כתיבה נכונה של משפטים מורכבים באנגלית והטמעתם בחיבור

  • שיחה – הכנה ותרגול של שיחה בעל פה (מבחן שמתקיים בכל הרמות).

  • ספרות – שירה וסיפור של כותבים וסופרים מוכרים, שימוש במושגי HOTS (כישורי חשיבה מתקדמים) להתמודדות עם שאלות הסיפור וניתוח השירים המופיעים בבגרות.

רוצים גם אתם להבטיח הצלחה בבחינות הבגרות?

הרשמו לשיעורי התגבור של המרכז ללימוד אנגלית! טלפון: 052-4732617